• TÜRKİYEDE İLK KUTU PROFİLDEN KAYNAKLI BİRLİŞİM ÇELİK EVLER
  • info@ironartturkey.com
Yazır Mahallesi Keller Sokak No: 7/2

Olimpos - Kumluca / Antalya

Merkez: 0532 455 2863
Şube: 0537 340 6400

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

İronartturkey, Arcon Çelik Yapılar ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin hafif çelik yapı markasıdır. Çelik yapı sektörünün gelişimi ve kabul görmesi için sektörel sorumluluk bilinci ile çalışmalarını yürütmektedir. Çelik yapı sisteminin temel üstünlükleri ile estetik ve konforu birleştirmeyi amaçlamıştır.

İronartturkey, inşaat sezonunun çok kısa olduğu bölgelerde daha güvenli, kaliteli ve en önemlisi çok daha hızlı inşa edilebilen bir sistem ortaya çıkarmaktadır. Farklı iklim bölgelerine ve yöresel mimari konsepte göre düzenlenen teknik standartları ve detayları sayesinde kusursuz bir yapı sunan İronartturkey; doğru altyapı, doğru proje, doğru üretim ve uygulamalar için tüm sektörel dinamikleri harekete geçirerek müşteri memnuniyetini esas almaktadır.

İronartturkey mimarlar, mühendisler, yatırımcılar ve konut sahibi adaylarına varan geniş müşteri kitlesine hitap etmektedir. Deprem güvenliğinden yalıtıma, konfordan satış sonrası hizmetlere kadar her aşamada güvence veren bir vizyonla müşterilerine, kaliteli ve ekonomik ürünleri en hızlı şekilde sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini esas alan kalite anlayışıyla faaliyet gösterdiği sektördeki konumunu sürdürmek ve her geçen gün artan talep doğrultusunda ülkesinin de gelişimine katkı sağlamaktadır.

Sunduğu anahtar teslimi profesyonel çözümlerde, kullandığı hafif çelik yapı sisteminin avantajlarını ortaya koymaktadır.

Fiyat teklifi almak ve hizmet kalitemizi siz de test etmek için lütfen irtibata geçin.